Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
194 posty 2367 komentarzy

Zwiastun Świtu

Mind Service - Poszukuję, badam, odkrywam, uświadamiam, prowokuję.

Idźmy za ciosem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szerokim echem w Polsce i poza jej granicami odbiła się akcja Podziemia Patriotów Polskich polegająca na zastopowaniu korupcji politycznej wśród wysokich urzędników państwowych

- To delikatne stwierdzenie wyłącznie na użytek medialny agencji Novosti. W rzeczywistości akcja polegała na udaremnieniu złożenia hołdu poddańczego Rosji, jakoby w imieniu Polaków. 

Jak donoszą polskie i zagraniczne agencje prasowe w dniu 2-m stycznia 2014 roku przy pomniku Dmowskiego na Placu Na Rozdrożu w Warszawie miało dojść do międzynarodowego skandalu z udziałem ambasadora Rosji. Prowokacja była przygotowywana przez osoby związane ze środowiskiem tzw. Neonowej Telewizji Narodowej. 

Celem było skompromitowanie środowisk narodowo-patriotycznych. Planowany hołd dla Putina, który odebrać miał Ambasador Federacji Rosyjskiej miał przypieczętować "braterstwo wśród Słowian". Jak się dowiedzieliśmy, ten program polityczno-społeczny realizowany jest przez ośrodki wrogie polskim interesom.

Organizatorzy prowokacji z ambasadorem nie przewidzieli jednak zdeterminowania i poświęcenia Podziemia Patriotów Polskich, stojących na straży Polskiej Racji Stanu. Nie przewidzieli, że patriotyzm jest jedną z naszych cech narodowych. Polacy wielokrotnie udowadniali, że Ojczyzna jest dla nich największym dobrem, dla którego są gotowi całkowicie się poświęcić. W zawikłanych dziejach Państwa Polskiego często dochodziło do sytuacji, kiedy to niepodległość stawała pod wielkim znakiem zapytania. W tych ciężkich dla naszej Ojczyzny momentach znaleźli się tacy, którzy za cenę własnego zdrowia, a nawet życia walczyli o Polskę jak o największe dobro. 

Pamiętamy z historii, że walczyliśmy nie tylko o Polskę. Dwukrotnie ocaliliśmy Europę przed czerwoną, komunistyczną zarazą. Nie zatraciliśmy swojej tożsamości, pomimo wielokrotnie podejmowanych prób jej zniszczenia przez zaborców i okupantów. Pomimo niewoli - nie poszliśmy na współpracę z niemieckimi i rosyjskimi najeźdźcami. Jako dumni synowie Narodu Polskiego i spadkobiercy wielkiej Rzeczypospolitej Obojga Narodów, zachowujemy tożsamość pomimo wielu prób jej niszczenia.

Dzisiaj stajemy przed poważnym zagrożeniem. Rosyjski imperializm za cel postawił sobie Naszą Ojczyznę. Jej skorumpowanie, zniszczenie i podporządkowanie. Nadszedł czas, że Moskwa wraca do imperialnej polityki i próbuje odtworzyć strefę imperialną, jaką utraciła po rozwiązaniu ZSRR. Kremlowi najbardziej zależy na rozszerzeniu wpływów na zachód od swoich granic. Odbywa się to przy aktywnym wsparciu prorosyjskich polityków, armii i służb specjalnych. W Polsce wciąż znajdują się osoby z kręgów władzy które są gotowe budować stosunki z naszym wschodnim sąsiadem nie na równoprawnych warunkach lecz ze szkodą dla nas. 

Tragedia smoleńska pokazała, że służby specjalne pod rządami premiera Tuska są zupełnie bezradne wobec Rosji i wobec wynikającego stąd zagrożenia kraju. Rosjanie po Smoleńsku przejęli olbrzymią część polskich aktywów, w ręce ich służb dostały się nośniki informacji całej kadry dowódczej, w tym także nadzorującej wojskowe służby specjalne. Powstał więc plan, jak się dowiedzieliśmy - polegający na złożeniu hołdu Putinowi - który miał na celu udobruchanie tego watażki i spowodowanie oddania wraku tupolewa, co ponoć kanałami dyplomatycznymi obiecał. Czy było to realne nigdy się nie dowiemy. Wiemy jednak, że taki plan mógł zrodzić się jedynie w jakiejś szaleńczej głowie. 

Najbardziej cieszy, że w wyniku tej bohaterskiej akcji obce ośrodki wpływu poniosły druzgoczącą klęskę.  

Uwaga: podobieństwo do niektórych osób lub wydarzeń może być przypadkowe.
 

KOMENTARZE

 • Więcej informacji u organizatorów niedoszłego Hołdu Putinowi:
  http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/104161,oczekujac-rosyjskiego-ambasadora-przy-pomniku-dmowskiego-02-01-2014
 • @moher 02:26:19
  Polska Racja Stanu jest broniona zdecydowanie i na pewno nic jej nie zagraża, Póki My Żyjemy! Cepy, gusła, zdrady - z głowy wybijemy.
 • @moher 02:29:17
  - Idźmy za ciosem na Moskala! I na agentó, zdrajców i kolaborantów!
  - Których tylu na neonie się objawiło.
 • WŁADZA RADZIECKA a NARÓD ROSYJSKI
  Zwolennicy "hołdu ruskiego" najwyraźniej nie odróżniają WŁADZY RADZIECKIEJ (której wydestylowanym reprezentantem jest Putin) od NARODU ROSYJSKIEGO ...

  To tak, jak by ktoś chciał w czasie IIWŚ złożyć hołd więźniom KL Auschwitz-Birkenau spotykając się uroczyście z komendantem tego obozu lub jego pełnomocnikiem ...
 • Autor.
  Witam. Dzięki za te wyjasnienia, bo artykuł Sendeckiego jest wiernopoddańczy, a rosjanie rozmawiają powaznie tylko z silnymi i zdecydowanymi partnerami!!! Czas wstać z kolan i pokazać ruskim i światu, ze w naszym narodzie jest duzo prawdziwych patriotów, którzy potrafią pisać i działać w interesie POLSKI!!!
 • @Ultima Thule 07:53:22
  Nie wiem na jakiej podstawie są te super opinie o Rosjanach... dla mnie to niebezpieczne.. Rosjanie wg opini własnych badaczy to cyt:

  // w Rosji dokonuje się prawie cztery razy więcej zabójstw niż w USA i prawie 10 razy więcej niż w większości krajów Europy Zachodniej. Prawie 80 proc. morderstw jest popełnianych w stanie agresji spontanicznej. Przemoc domowa jest problemem co czwartej rosyjskiej rodziny.//
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/naukowcy-sporzadzili-psychologiczny-portret-wspolczesnych-rosjan/vtdxj

  Polacy powinni trzymać się z daleka zarówno od ich patologicznego przywódcy, jak i jego dzisiejszych poddanych...
 • @Marek Lipski 14:43:16
  a ja bym dodał jeszcze tradycyjny obraz ruskiego turysty na Zachodzie.

  Oni tak różnią się od nas cywilizacyjnie (nawet ich milionerzy), że nie da się tej przepaści zasypać nawet milionem CePów ...
 • @Ultima Thule 14:49:56
  //Oni tak różnią się od nas cywilizacyjnie (nawet ich milionerzy), że nie da się tej przepaści zasypać nawet milionem CePów//

  - Bardzo trafne ujęcie. Sam chciałem napisać coś podobnego, ale ty ująłeś to zręczniej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY