Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
194 posty 2367 komentarzy

Zwiastun Świtu

Mind Service - Poszukuję, badam, odkrywam, uświadamiam, prowokuję.

Idźmy za ciosem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szerokim echem w Polsce i poza jej granicami odbiła się akcja Podziemia Patriotów Polskich polegająca na zastopowaniu korupcji politycznej wśród wysokich urzędników państwowych

- To delikatne stwierdzenie wyłącznie na użytek medialny agencji Novosti. W rzeczywistości akcja polegała na udaremnieniu złożenia hołdu poddańczego Rosji, jakoby w imieniu Polaków. 

Jak donoszą polskie i zagraniczne agencje prasowe w dniu 2-m stycznia 2014 roku przy pomniku Dmowskiego na Placu Na Rozdrożu w Warszawie miało dojść do międzynarodowego skandalu z udziałem ambasadora Rosji. Prowokacja była przygotowywana przez osoby związane ze środowiskiem tzw. Neonowej Telewizji Narodowej. 

Celem było skompromitowanie środowisk narodowo-patriotycznych. Planowany hołd dla Putina, który odebrać miał Ambasador Federacji Rosyjskiej miał przypieczętować "braterstwo wśród Słowian". Jak się dowiedzieliśmy, ten program polityczno-społeczny realizowany jest przez ośrodki wrogie polskim interesom.

Organizatorzy prowokacji z ambasadorem nie przewidzieli jednak zdeterminowania i poświęcenia Podziemia Patriotów Polskich, stojących na straży Polskiej Racji Stanu. Nie przewidzieli, że patriotyzm jest jedną z naszych cech narodowych. Polacy wielokrotnie udowadniali, że Ojczyzna jest dla nich największym dobrem, dla którego są gotowi całkowicie się poświęcić. W zawikłanych dziejach Państwa Polskiego często dochodziło do sytuacji, kiedy to niepodległość stawała pod wielkim znakiem zapytania. W tych ciężkich dla naszej Ojczyzny momentach znaleźli się tacy, którzy za cenę własnego zdrowia, a nawet życia walczyli o Polskę jak o największe dobro. 

Pamiętamy z historii, że walczyliśmy nie tylko o Polskę. Dwukrotnie ocaliliśmy Europę przed czerwoną, komunistyczną zarazą. Nie zatraciliśmy swojej tożsamości, pomimo wielokrotnie podejmowanych prób jej zniszczenia przez zaborców i okupantów. Pomimo niewoli - nie poszliśmy na współpracę z niemieckimi i rosyjskimi najeźdźcami. Jako dumni synowie Narodu Polskiego i spadkobiercy wielkiej Rzeczypospolitej Obojga Narodów, zachowujemy tożsamość pomimo wielu prób jej niszczenia.

Dzisiaj stajemy przed poważnym zagrożeniem. Rosyjski imperializm za cel postawił sobie Naszą Ojczyznę. Jej skorumpowanie, zniszczenie i podporządkowanie. Nadszedł czas, że Moskwa wraca do imperialnej polityki i próbuje odtworzyć strefę imperialną, jaką utraciła po rozwiązaniu ZSRR. Kremlowi najbardziej zależy na rozszerzeniu wpływów na zachód od swoich granic. Odbywa się to przy aktywnym wsparciu prorosyjskich polityków, armii i służb specjalnych. W Polsce wciąż znajdują się osoby z kręgów władzy które są gotowe budować stosunki z naszym wschodnim sąsiadem nie na równoprawnych warunkach lecz ze szkodą dla nas. 

Tragedia smoleńska pokazała, że służby specjalne pod rządami premiera Tuska są zupełnie bezradne wobec Rosji i wobec wynikającego stąd zagrożenia kraju. Rosjanie po Smoleńsku przejęli olbrzymią część polskich aktywów, w ręce ich służb dostały się nośniki informacji całej kadry dowódczej, w tym także nadzorującej wojskowe służby specjalne. Powstał więc plan, jak się dowiedzieliśmy - polegający na złożeniu hołdu Putinowi - który miał na celu udobruchanie tego watażki i spowodowanie oddania wraku tupolewa, co ponoć kanałami dyplomatycznymi obiecał. Czy było to realne nigdy się nie dowiemy. Wiemy jednak, że taki plan mógł zrodzić się jedynie w jakiejś szaleńczej głowie. 

Najbardziej cieszy, że w wyniku tej bohaterskiej akcji obce ośrodki wpływu poniosły druzgoczącą klęskę.  

Uwaga: podobieństwo do niektórych osób lub wydarzeń może być przypadkowe.
 

KOMENTARZE

 • Więcej informacji u organizatorów niedoszłego Hołdu Putinowi:
  http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/104161,oczekujac-rosyjskiego-ambasadora-przy-pomniku-dmowskiego-02-01-2014
 • @moher 02:26:19
  Polska Racja Stanu jest broniona zdecydowanie i na pewno nic jej nie zagraża, Póki My Żyjemy! Cepy, gusła, zdrady - z głowy wybijemy.
 • @moher 02:29:17
  - Idźmy za ciosem na Moskala! I na agentó, zdrajców i kolaborantów!
  - Których tylu na neonie się objawiło.
 • WŁADZA RADZIECKA a NARÓD ROSYJSKI
  Zwolennicy "hołdu ruskiego" najwyraźniej nie odróżniają WŁADZY RADZIECKIEJ (której wydestylowanym reprezentantem jest Putin) od NARODU ROSYJSKIEGO ...

  To tak, jak by ktoś chciał w czasie IIWŚ złożyć hołd więźniom KL Auschwitz-Birkenau spotykając się uroczyście z komendantem tego obozu lub jego pełnomocnikiem ...
 • Autor.
  Witam. Dzięki za te wyjasnienia, bo artykuł Sendeckiego jest wiernopoddańczy, a rosjanie rozmawiają powaznie tylko z silnymi i zdecydowanymi partnerami!!! Czas wstać z kolan i pokazać ruskim i światu, ze w naszym narodzie jest duzo prawdziwych patriotów, którzy potrafią pisać i działać w interesie POLSKI!!!
 • @Ultima Thule 07:53:22
  Nie wiem na jakiej podstawie są te super opinie o Rosjanach... dla mnie to niebezpieczne.. Rosjanie wg opini własnych badaczy to cyt:

  // w Rosji dokonuje się prawie cztery razy więcej zabójstw niż w USA i prawie 10 razy więcej niż w większości krajów Europy Zachodniej. Prawie 80 proc. morderstw jest popełnianych w stanie agresji spontanicznej. Przemoc domowa jest problemem co czwartej rosyjskiej rodziny.//
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/naukowcy-sporzadzili-psychologiczny-portret-wspolczesnych-rosjan/vtdxj

  Polacy powinni trzymać się z daleka zarówno od ich patologicznego przywódcy, jak i jego dzisiejszych poddanych...
 • @Marek Lipski 14:43:16
  a ja bym dodał jeszcze tradycyjny obraz ruskiego turysty na Zachodzie.

  Oni tak różnią się od nas cywilizacyjnie (nawet ich milionerzy), że nie da się tej przepaści zasypać nawet milionem CePów ...
 • @Ultima Thule 14:49:56
  //Oni tak różnią się od nas cywilizacyjnie (nawet ich milionerzy), że nie da się tej przepaści zasypać nawet milionem CePów//

  - Bardzo trafne ujęcie. Sam chciałem napisać coś podobnego, ale ty ująłeś to zręczniej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY