Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
194 posty 2367 komentarzy

Zwiastun Świtu

Mind Service - Poszukuję, badam, odkrywam, uświadamiam, prowokuję.

Podziękowanie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie i utrzymywali ze mną kontakt poprzez email: ms@poczta.us , a także tym, którzy odwiedzali mój prywatny blog: 1do10.blogspot.com

Moja banicja dobiegła końca. Nie doczekałem się ani wyjaśnienia powodów tej haniebnej akcji przeciwko mnie ani odpowiedzi od Ryszarda Opary, do którego wniosłem zażalenie, nikt mnie też nie poinformował formalnie o odbanowaniu. Nie spodziewam też się przeprosin, bo - cóż, sami wiecie...

Potwierdziło się, że moim prawdziwym powodem zablokowania była zemsta osobista za głoszone poglądy. Sprawia mi to niezmierną satysfakcję. Bo gdyby było to za obrażenie kogoś w wulgarny sposób, czyli za rażące nuraszenie netykiety to uznał bym, że mi się należało. - Nie zapanowałem nad językiem, wymsknęło mi się wulgarne słowo - więc ban. Tak to funkcjonuje zazwyczaj na forach internetowych. Ale na Neonie24 jest inaczej. Tutaj jak się okazuje netykieta nie obowiązuje. Tutaj można obrażać do woli, można używać wulgarnych słów, można siać nienawiść na tle religinym, głosić antysemityzm - i nic za to nie grozi. Oczywiście nie dla wszystkich są takie zasady - tylko dla tych, którzy tu de facto rządzą. Reszta nie może się wychylać. Ale jakby tego było mało to istnieje cenzura za poglądy. Pseudo-regulamin tego portalu jest tak skonstruowany, tak szeroko ujęty, że mozna pod te punkty podłożyć prawie wszystko. 

Taki punkt jak "działanie na szkodę portalu" może być użyty dowolnie; jest to więc najczęściej samowolnie przez dyżurnego cenzora utożsamiane z jego poglądami i działalnością tych "świętych krów", które tak na prawdę tu rządzą.

Wyraził to wprost Eugeniusz Sendecki, który działalnośą antypolską nazwał mój sprzeciw dla jego poglądów i tego co on wyprawia. Przy takiej interpretacji zapisu regulaminu o "działalności na szkodę portalu" można się spodziewać w każdej chwili użycia go przeciwko politycznym oponentom i dokonując samosądu - zbanować, wykasować, zmanipulować, itd. Najwyraźniej "grupie trzymajacej władzę" o to właśnie chodzi. 

Tak się więc stało owej pamiętnej nocy gdy cenzor o nazwie Admin 3 tu szalał i wg własnego widzi-mi-się wykasowywał bez ostrzeżenia niewygodne dla siebie komentarze. 

Tak jak pisałem wcześniej - mam podejrzenia graniczące z pewnością - że tym cenzorem był Spirito Libero. Zdradził go styl wypowiedzi, czas używania nicka Admin 3 (wtedy nie komentował Spirito Libero), jemu właściwa bezczelność, złośliwość i poczucie bezkarności.

Wspomniałem wcześniej o "grupie trzymajacej władzę", której wszystko wolno i która nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności; to Spirito Libero, Krzysztof Wojtas, Eugeniusz Sendecki, Zygmunt Wrzodak. Wyposażenie tych dwóch pierwszych w brzytwy cenzorskie to jak danie zapałek dziecku które bawi się w stogu siana. Przy niezrównoważeniu emocjonalnym jakie przejawiają SL i Wojtas działalność moderowania przez nich prowadzi do  zamordyzmu.

Dziwię się, że Pan Opara toleruje takie wynaturzenia; chyba że z tym się zgadza, a jego wcześniejsze deklaracje to było kłamstwo nw żywe oczy; lub nie ma nic do powiedzenia, bo faktyczną władzę sprawuje wspomniana klika. 

Jak już pisałem wcześniej niezmiernie cieszę się, że jestem na tym portalu osobą najbardziej prześladowaną za poglądy. Zdaję sobie sprawę, że moja demaskatorska działalność jest tak niewygodna, tak niebezpieczna dla wspomnianych osób, że z powodu bezsilności posuwają się oni do coraz bardziej perfidnych metod.

Mógłby ktoś zapytać: po co człowieku jesteś na tym "wsiowym" portalu i tak się męczysz, skoro cię tak bardzo prześladują? - Otóż muszę wyjaśnić, że nie mam żadnych ambicji by stać się znanym blogerem, który wali teksty lepsze od zawodowych dziennikarzy; albo że jestem po to aby być członkiem jakiejś grupy wzajemnej adoracji i budować w ten sposób swoje ego. Przyszedłem tutaj po to aby poznawać, badać i eksperymentować. Aby na własnej skórze przekonać się jak działa manipulacja, czy i ewentualnie jak działa tu agentura wpływu. I muszę stwierdzić z satysfakcją, że moje dotychczasowe obserwacje były bardzo owocne.

Ostatnie wydarzenie w postaci zbanowania było błogosławieństwem, gdyż mogłem przekonać się i zweryfikować niejako ostatecznie kto jest kim. Jak to mówią "prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie"; i tak było tym razem. No i wrogów też mogłem poznać na zasadzie "na pochyłe drzewo wszystkie kozy skaczą" - wtedy kiedy nie mogłem się bronić byli tacy, którzy nie omieszkali obrzucić mnie np. stekiem kłamstw, wiedząc, że nie mogę się bronić.

Napisałem wcześniej, że wg własnego przekonania jestem osobą bardzo niebezpieczną. Jest tak ze względu mojej wiedzy (np. tego czego dowiedziałem się o Spirito Libero) i poznałem mechanizmy manipulacji, oraz znam metody skutecznej obrony przed tym; oraz, że jestem osobą bezkompromisową w dążeniu do prawdy i jej ujawnienia. I przede wszystkim nie boję się, tak jak wielu.

Dlatego spotykałem się z wyjątkowo perfidnymi atakami ze strony tych skorumpowanych osób (określenie celowo użyte). Wykasowywanie moich komentarzy bez ostrzeżenia, całych notek odbywało się zawsze wtedy, gdy dyżur cenzorski pełnił Wojtas i Spirito Libero.

Spirito Libero próbował mnie nawet szantażować. Wynalazł jakiś tekst na stronie Świadków Jehowy i wielokrotnie, delikatnie insynuował, że może to ujawnić. Że niby ja, taki katolik a ściągnąłem tekst ze strony ŚJ. Nie przyszło mu do głowy, że może owi Świadkowie skopiowali to ze strony katolickiej. Jego znajomość religii, która zatrzymała się na trzeciej klasie szkoły podstawowej nie dopuszcza myśli, że większść poglądów, zasad wiary wśród różnych odłamów chrześcijaństwa ma bardzow wiele cech wspólnych. Tak czy owak te jego zagrywki były żałosne.

Co do autentyczności moich tekstów to nigdy nie kryłem, że korzystam z wyszukiwarki aby szybko i rzeczowo wypowiedzieć się w danej kwestii. Wszak nie chodzi tu o oryginalność i plagiat, tylko o jasność i szybkość wymiany myśli. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim rygorem na żadnej liście dyskusyjnej aby bezwzglednie przestrzegać zamieszczania cytatów i podawanie źródeł, gdyż jest to sprawa trzeciorzędna. Co innego gdy ktoś celowo dokona plagiatu i z powodu korzyści podpisze się pod tym artykułem kłamiąc w ewidentny sposób, że to on jest autorem. Takie zachowanie jest w oczywisty sposób naganne. Ale trzeba tu też wspomnieć o proporcjach; np. trudno szkodliwość tego procederu porównywać z sianiem nienawiści na tle religijnym, narodowym czy rasowym, jak to często na Neonie24 ma miejsce. Przyjąłem jednak pouczenie, że mam używać cytatów również w komentarzach i podawać źródła, jako tu obowiązujące. Wcześniej nie miałem takiej świadomości; nikt mnie o tym nie poinformował.

Właśnie ów (nie)sławny tekst Spirito Libero, w którym nazwał mnie plagiatorem skłoniło mnie do poszukiwań jego tekstów w Internecie, analiz i wyciągania wnisków. Wtedy to odkryłem, kim jest tak naprawdę Spirito Libero; a to czego się dowiedziałem o nim jest szokujące. Wyjaśnia to niejako jego sposób działania. Mam nadzieję, że napisałem dostatecznie dużo aby inteligentny czytelnik skojarzył fakty i sam wyciągnął wnioski.

Zachęcam też do samodzielnych poszukiwań. Można naprawdę dużo się o danej osobie dowiedzieć. Jeżeli kogoś taka detektywistyczna zabawa rajcuje.

Często można zweryfikować to co ktoś sam mówi o sobie. Np. Jax ostatnio stwierdził o Zawiszy Niebieskim, że był on kiedyś wierzącym katolikiem a potem doznał oświecenia i zaczął wbijać nóż w plecy katolikom. Nieprawda. Można prześledzić dokładnie w jakich okresach czasu jakie miał poglądy, jakich nicków używał, kim był, jest, z kim itd. A tak przy okazji ile nicków na Neonie 24 można używać zgodnie z regulaminem? Jak myslicie ile nicków używa tutaj "Niebieski"? A ile nicków używa Spirito Libero? I jakich? Zachecam do poszukiwań - zabawa jest przednia.

Chciałbym na koniec serdecznie podziekować wszystkim tym, którzy stanęli w mojej obronie. Szczególnie Rebeliantce, Astrze, Cyborgowi, GPS-owi, Night Ratowi, Delfinnowi, Adevo, Prawi Co Wiec-owi, Repsolowi, Korwiniście, Rangerow, Markowi Lipskiemu, Bibrusowi i bardzo gorąco Aandy-aandemu (który mile mnie zaskoczył). Oraz wszystkim, którzy nie wypowiadali się pod ostatnimi notkami w mojej sprawie, ale zawsze podzielali moje dążenie do prawdy i poszanowania prawa blogera do wolności i jego godności; często wbrew różnicom w poglądach. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie mailowo i tym, którzy weszli na mój blog (1do10.blogspot.com), gdzie opisałem przebieg zdarzenia pod tytułem 48 godzin. 

Dzięki temu mogłem stwierdzić jak duże było to zainteresowanie, kiedy i skąd. Oczywiście Polska była najliczniejsza. Ale kto wie skąd były wejścia prawie 30 % ? Wiem, że nie zgadniecie - z Rosji, he hehe...

Tak więc, nie wiem czy będę na Neonie24 cokolwiek pisał, komentował; bo jak widać nie warto. Tutaj komentarz może znikinąć beż żadnego powodu, tylko dlatego, że się "gęba nie podoba". 

Pozdrawiam Wszystkich; nawet moich największych wrogów,

Mirosław Szczepaniak, Mind Service.

 

KOMENTARZE

 • Dla tych, którzy jeszcze nie czytali o powodach zablokowania mnie na kilka dni:
  http://1do10.blogspot.com/2014/01/48-godzin.html

  A tutaj zdemaskowanie Wojtasa, jako notorycznego kłamcy i manipulatora:

  http://1do10.blogspot.com/2014/01/wojtas-kamca-i-manipulator-czyli.html
 • @Mind Service 14:51:37
  Witaj Mind :)
  Chyba jednak będziesz musiał napisać co dowiedziałeś się o spirito.
  Właśnie postawił wniosek o usunięcie ciebie z portalu....
  pozdrawiam
 • @Mind Service 14:51:37
  Piękne te róże :)
 • @Astra 15:17:06
  Gdzie jest ten wniosek?
 • @Astra 15:17:06
  //Chyba jednak będziesz musiał napisać co dowiedziałeś się o spirito.
  Właśnie postawił wniosek o usunięcie ciebie z portalu....//

  - Wiesz jak ja się go boję? Napiszę. Na moim blogu 1do10.blogspot.com. Poczekam jednak aż mnie stąd wyrzucą, he he he :)
 • @Marek Lipski 15:37:17
  //SL się Pana boi//

  - ma czego. Podejrzewa chyba co wiem, ale nie wie ile?
 • @Mind Service 14:51:37
  Jeśli SL wytoczy Panu proces karny, a na to się szykuje, będę oskarżycielem posiłkowym.
  Właśnie za tę uwagę.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:32:52
  No toś Pan "pieniacz sądowy" ;(((
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:32:52
  //Jeśli SL wytoczy Panu proces karny, a na to się szykuje, będę oskarżycielem posiłkowym.
  Właśnie za tę uwagę.//

  - Proponuję zwrócić się do Wrzodaka o pomoc. Kilka miesięcy temu obwieścił, że wynajął na mnie całą kancelarię adwokacką - dziesięciu adwokatów. Na pewno udostępni jednego albo dwóch Spiritusowi aby działali przeciwko mnie.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:32:52
  Poza tym Pan się nie zna na procedurze karnej. W sprawach z oskarzenia prywatnego nie ma oskarżycieli posiłkowych, gdyż:

  Oskarżyciel posiłkowy – instytucja polskiego postępowania karnego, która pozwala pokrzywdzonemu działać obok prokuratora lub zamiast niego w postępowaniu karnym.
 • @Rebeliantka 16:45:02
  Jak widać - może zmieścić się ta opcja w formule oskarżyciela posiłkowego; to zależy jedynie jak będzie sformowany zarzut..
  A Pani też niech uważa, aby nie przekroczyć granic rozsądku.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:32:52
  ////Jeśli SL wytoczy Panu proces karny, a na to się szykuje, będę oskarżycielem posiłkowym.//

  - No ale chyba notorycznego, udokumentowanego kłamcy jakim jesteś Wojtas to chyba nikt nie powoła do sądu, bo i tak nikt by nie uwierzył w to co mówisz?
 • @Mind Service 16:53:20
  Radzę uważać na język.
  Bo : pożyjemy - zobaczymy.
 • @Marek Lipski 15:35:40
  Cytuję - "Czy Panowie mają na piśmie zezwolenie Grabowskich?".
  ------------------------------

  Panie "Marku Cipski"

  Oczywiście, że Panowie mają zezwolenia Grabowskich na piśmie.

  Sam widziałem.

  Wymazane ze szczegółami na papierze toaletowym.

  Szczegóły, pozwoli Pan że pominę, bo jak tylko sobie przypomnę, to zbiera mi się na "sfrocanie".

  pozdrawiam

  nonscolar

  PS. Informacja dla zespołu programistów Uniwersytetu Jarosławskiego - poprawcie wreszcie chociaż trochę ten algorytm, bo się do reszty kompromitujecie.

  Albo przynajmniej odsuńcie od prac nad algorytmem nikandera i Przygłupasa.
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:03:48
  //Radzę uważać na język.
  Bo : pożyjemy - zobaczymy.//

  - Grozisz mi? Heh, co ty mi możesz zrobić? Wykasujesz mi notki i komentarze jak wdziejesz szatki cenzora? Jesteś żałosny z tymi groźbami.
 • @Rebeliantka 16:45:02
  Pani Rebeliantko

  Pan Krzysztof J. Przygłupas nie zna się na niczym (a co dopiero na Kodeksie Postępowania Cywilnego lub Karnego).

  Dlatego nie rozumiem ludzi, którzy z tym matołkiem wchodzą w dyskusje.
  Przecież to zwykła strata czasu.

  pozdrawiam

  nonscolar
 • @Skanderbeg 16:47:31
  Panie Skanderbeg

  Cytuję - "Czy instytucja oskarżyciela posiłkowego nie istnieje tylko w sprawach karnych?. Tak tylko pytam."

  -----------------
  [WOPista pokazuje Misiowi paszport z wyrwaną jedną kartką]
  Miś: Co to, kto to zrobił?
  WOPista II: Ja!
  Miś: Pan?
  WOPista II: To ja się pytam kto! Pytam się!
  -----------------

  Właśnie *istnieje *tylko w sprawach *karnych (* - zaakcentować).

  pozdrawiam
 • @nonscolar 17:40:20
  PS.

  Ponieważ jestem tylko "domorosłym prawnikiem" (z życiowej konieczności), nie odpowiem na pytanie, czy dotyczy to spraw z oskarżenia prywatnego, czy publicznego.

  Znając jednak od podszewki świat prawniczy, mogę się założyć o wszystko, że na dwóch prawników, będzie w tej kwestii pięć sprzecznych ze sobą opinii.

  Która wygra?

  Zależy od tego, który z prawników ma lepsze układy :-))
 • @Krzysztof J. Wojtas
  "Jeśli SL wytoczy Panu proces karny, a na to się szykuje, będę oskarżycielem posiłkowym."

  "Radzę uważać na język.
  Bo : pożyjemy - zobaczymy."

  Chciałbym powiedzieć żeś pan ciota ale to byłaby wręcz pochwała.
  To żeś pan CEPOWNIANY JEŁOP to wiadomo do dość dawna...
  Wcześniej na filmiku z nocnej nauki cenzury i banowania przez sendeckiego i spiryto był słyszalny cienki kastracki głosik co już dawało do myślenia, a jak teraz doda się te dwa cytaty to śmiało można powiedzieć żeś pan NIESAMOWITA WRĘCZ PIZ...A a nie tylko ciota.

  Co za pajac.
  Ale:

  JAKI CYRK - TAKIE MAŁPY
 • @ranger 17:46:28
  Heheh... Szela to chociaż zasługi 30 morgów ziemii dostał :)))
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:53:04
  Zamierza mnie Pan pociągać do odpowiedzialności za to, że Pana poinformowałam, że w sprawie z oskarzenia prywatnego nie ma instytucji oskarżyciela posiłkowego? Dziwne.

  To jeszcze Pana pouczę, że w takiej sprawie moze Pan być tylko współoskarżycielem, obok SL. Musicie Panowie sami napisać akt oskarżenia i każdy wnieść po 300 zł opłaty. Oczywiście, możecie dodatkowo wynająć adwokata.

  Przeciwko blogerowi. Dziwne.
 • @nonscolar 17:29:48
  Też pozdrawiam.
 • @Rebeliantka 18:15:52
  Niech się Pani nimi nie przejmuje.

  Przecież to dwa półgłowki.

  pozdrawiam
 • @Skanderbeg 17:54:04
  Oskarżenie z urzędu wymagałoby przekonania prokuratora, że miało miejsce przestępstwo ;) A wątpię, aby jakikolwiek prokurator wystąpił w taaaakiej sprawie.
 • @nonscolar 17:47:37
  Oskarżyciel posiłkowy może występować tylko w sprawach wniesionych z urzędu (obok prokuratora) lub w charakterze oskarżyciela subsydiarnego, po wyczerpaniu (i to z powodzeniem) ściśle określonej procedury.
 • @Rebeliantka 18:26:03
  Wiem, bo sam miałem taką sprawę.

  Została umorzona z powodu braku znamion czynu zabronionego. Chociaż trochę nerwów to mnie kosztowała.

  Pozdrawiam jeszcze raz

  nonscolar

  PS. I proszę się "dwojga imion" Przygłupasem nie przejmować.
 • @ranger 18:12:20
  Na Czuotkę hahahahhaa dlaczego nie haha okolice piękne a zima tylko 10 m-cy hahhahaha... ja tam ich widzę .

  http://www.youtube.com/watch?v=nemvBcRMofE
 • @nonscolar 18:31:05
  Ja się przejmuję tym, że SL wpadł na pomysł procesu przeciwko MS, bo to jest po prostu dziwne - bloger przeciwko blogerowi.

  On chyba chce wnieść zawiadomienie o groźbach karalnych z powodu żartów MS o "pistoleciku". A to przecież tylko metafora.
 • @Rebeliantka 18:54:31
  Naprawdę nie ma się czym przejmować.

  Już tu kiedyś pisałem - "krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje".

  A SL to nawet nie krowa, tylko jakiś (pożal się Boże) durny, trochę za bardzo wyrośnięty cielak.

  :-)
 • All = Panie Mind Service
  Szanowni Państwo, Panie Mind Service

  Przeczytałem Pana notkę oraz wszystkie komentarze i muszę stwierdzić, że czuję naprawdę wielki niesmak. To co robicie jest bardzo złe, niegodne

  Po co komu to wszystko? Po co to wszystko jest robione.

  Moim zdaniem, to wszystko jest robione celowo.
  Aby zniszczyć dobre zamiary, wiarygodność i przyzwoitość Neon24.pl
  Aby sprowadzić Neon24.pl do poziomu rynsztoku.

  Wy wszyscy potraficie się tylko kłócić. I to zarówno osoby ze strony Pana Mind service (Pana zwolennicy) - jak i adwersarze (wymyśleni).

  Tak właśnie uważam. Pan Mind Service - chce zniszczyć, obniżyć poziom Neon24.pl - żeby to zrobić potrzebował sobie wrogów. I znalazł.
  W osobach SL, JKW, Dr Sendeckiego i innych.
  Do nich wszystkich również mam pretensję - że dali się w to wciągnąć.

  To nie ma nic wspólnego z cenzurą i wolnością słowa.
  Natomiast obowiązuje NAS pewien regulamin i przyzwoitość, którą musimy utrzymać aby Neon 24.pl - reprezentował odpowiedni poziom.

  I stwierdzam, że nie uda się WAM - zniszczyć Neon24.pl.

  Ale rozumiem, że Pan Mind Service wszystkim podziękował za współpracę i odchodzi. Mam nadzieję - na ZAWSZE!!!
  Jeżeli ktoś będzie chciał z Panem odejść - NA ZAWSZE - rozumiem - Państwa decyzja. Neon24.pl - nie jest dla WAS.

  Dziękuję Panu i Państwu za współpracę.

  ŻYCZĘ PANU - WSZELKIEGO POWODZENIA I POMYŚLNOŚCI.

  Ryszard Opara
 • @Ryszard Opara 19:43:22
  "Wy wszyscy potraficie się tylko kłócić. I to zarówno osoby ze strony Pana Mind service (Pana zwolennicy) - jak i adwersarze (wymyśleni).

  Tak właśnie uważam. Pan Mind Service - chce zniszczyć, obniżyć poziom Neon24.pl - żeby to zrobić potrzebował sobie wrogów. I znalazł.
  W osobach SL, JKW, Dr Sendeckiego i innych.
  Do nich wszystkich również mam pretensję - że dali się w to wciągnąć.

  To nie ma nic wspólnego z cenzurą i wolnością słowa.
  Natomiast obowiązuje NAS pewien regulamin i przyzwoitość, którą musimy utrzymać aby Neon 24.pl - reprezentował odpowiedni poziom.

  I stwierdzam, że nie uda się WAM - zniszczyć Neon24.pl.

  Ale rozumiem, że Pan Mind Service wszystkim podziękował za współpracę i odchodzi. Mam nadzieję - na ZAWSZE!!!
  Jeżeli ktoś będzie chciał z Panem odejść - NA ZAWSZE - rozumiem - Państwa decyzja. Neon24.pl - nie jest dla WAS.

  Dziękuję Panu i Państwu za współpracę."

  No i odezwał się w końcu "Polak humanista........"

  Blogerzy NE czy chcecie więcej dowodów że wierchuszka NE ma Was głęboko w dupie?

  Ile razy mają Wam dawać znaki że byliście tu potrzebni TYLKO po to aby rozkręcić ten portal a teraz możecie stąd zabierać zabawki i spier..lać?
  Mieliście prawo być tu tylko do czasu aż nie zaczniecie zadawać ciężkich bądź niewygodnych pytań.

  Niby uważacie się za dorosłych, dojrzałych, rozsądnych.............

  A wciąż mówicie że deszczyk pruszy gdy wierchuszka NE szcza Wam cytrynowym sikiem prosto w twarze.

  Po raz enty powiem że zrobiono z Was idiotów i darmowe konie pociągowe.
  Wyciągnięto Was z różnych zakątków blogosfery zarazem praktycznie paląc za Wami mosty. Zrobiliście już swoje i jak mówi niby włodarz możecie stąd wypierd..lać.
  Tylko gdzie, jak postawiliście swoje nicki i nazwiska za NE i w większości przypadków popaliliście tym samym za sobą wszelakie mosty?
  To "kolejny plus" dla włodarzy NE bo nie macie zbytnio gdzie dla szerszej grupy opisać to co wiecie i czego żeście doświadczyli od "Polaków, patriotów, humanistów ....."

  Powodzenia.
 • @ALIK 19:55:23
  Szanowny Panie,

  Nie rozumiem dlaczego Pan takie rzeczy opowiada.

  Ja mam po prostu dość kłótni, wulgaryzmów i nawalanek.

  Jeżeli Pan zaprasza kogoś do własnego domu - po to żeby sobie spokojnie pogadać, a ten ktoś nie potrafi uszanować pewnych zasad, bądź zachowuje się niewłaściwie, krzyczy, obraża wszystkich - to co Pan może zrobić.

  Najpierw Pan prosi aby się uspokoił - a jeżeli to nie pomaga, to nie ma Pan wyjścia - musi Pan tego kogoś wyprosić.

  Czy to takie trudne do zrozumienia?

  Ja dałem Panu Mind Service możliwość swobodnej wypowiedzi ale skoro on nie potrafi tego uszanować i obraża innych moich gości to co mam zrobić.

  Ostatecznie, każdy ma chyba prawo wyboru gości w swoim domu.

  A tak dla statystyk i zupełnie na marginesie.

  Pan Mind Service napisał 189 postów w NE - miał 62 098 odsłon oraz 2483 komentarze. (328 odsłon średnio na każdy post).

  Ja napisałem 142 posty w NE i miałem 608 300 odsłon oraz 887 koment (średnio 4283 odsłony na każdy post).

  Nie będę wspominał jakości postów, bo to kwestia subiektywnej oceny.
  Ale kogo ludzie bardziej czytają? Ja mam 13 razy więcej odsłon niż MS.
  A więc kto ma większą oglądalność? Kto tak naprawdę buduje NE.?

  Pozdrawiam
 • @Ryszard Opara 22:19:42
  ...w kwesti obrażania...no niechże se przypomne ...kto taki nazwał blogerów onanistami, a mnie osobiście palantem...czy ktoś z szanownych komentatorów podpowie panu Oparze ???

  ...śmiało mogę napisać, że obrażają ci, którzy mienią się Pana współpracownikami...to ja tyle ...pozdrawiam niepoprawnie
 • @ALIK 19:55:23
  ...ee tam, ja żadnych mostów spalonych nie mam...a na plus mogę tylko napisać, ze nauczyłem się tu blogować...to był naprawdę świetny poligon doświadczalny :)))) pozdrawiam niepoprawnie
 • @trybeus 22:41:10
  Nie blogerów (ewidentne nadużycie) a takich palantów jak trybeus - to jednoznacznie wyjaśniłem.
  Jeśli pretensje - to proszę wykazać, że nie mam racji, a nie chować się za utartymi sloganami.
 • @Ryszard Opara 22:19:42
  napissał:
  "Ja mam 13 razy więcej odsłon niż MS.

  Zabawna i niepoważna próba przekonywnia o swojej wyższoci...

  Bo kto jest tu od początku właścicielem tego portalu, a ostatnio także i red. naczelnym? Wiadomo, że wiele osób będzie czytało celebrytów...
 • @Ryszard Opara 19:43:22
  napisał:
  "Neon24.pl - nie jest dla WAS"

  Stara to i już dobrze znana jeszcze z początków NEkranu śpiewka p. Opary... Kiedyś nawet ŁŁ protestował przeciwko takiemu podejściu doo blogerów.

  Zresztą, jeżeli to ma być napisane przez osobę uważającą i przedstwiającą się za wierzącego katolika — to dziękuję...

  Zresztą, wielu dobrych blogerów już się stąd wyniosło!
  Bo wielu blogerów po chamsku najbardziej obrażają ci, których tutaj publikowne notki są z zasady antypolskie i antykatolicke.

  Niestety, w dodatku często to są ci smi, których sobie bardzo mocno ceni ostatni naczelny... [sic!]
 • pierwszy twój rozsądny tekst
  ja nikogo nie blokuję,
  i krew się burzy we mnie, gdy pomyślę o okupacyjnym prawie zmuszającym do cenzurowania wypowiedzi w internecie, czy też w mendiach.

  Wypowiedzi respondentów powinny być ponad jakimkolwiek prawem, inaczej wymiana informacji w społeczeństwie - czyli mózg społeczeństwa, przestaje funkcjonować.
 • @Ryszard Opara 22:19:42
  ciekawe, ile miałby Pan odsłon, gdyby pisał Pan anonimowo pod przykrywką i nie był preferowany przez administrację.
 • @Ryszard Opara 22:19:42
  "@ALIK 19:55:23
  Szanowny Panie,

  Nie rozumiem dlaczego Pan takie rzeczy opowiada.

  Ja mam po prostu dość kłótni, wulgaryzmów i nawalanek.

  Jeżeli Pan zaprasza kogoś do własnego domu - po to żeby sobie spokojnie pogadać, a ten ktoś nie potrafi uszanować pewnych zasad, bądź zachowuje się niewłaściwie, krzyczy, obraża wszystkich - to co Pan może zrobić.

  Najpierw Pan prosi aby się uspokoił - a jeżeli to nie pomaga, to nie ma Pan wyjścia - musi Pan tego kogoś wyprosić.
  ...... bla bla bla............"

  Jest Pan kompletnie niewiarygodny - to po pierwsze.
  Po drugie jeśli zaprasza Pan gości itd to albo traktuje Pan ich wszystkich równo, albo jawnie a nie poprzez manipulacje przyklaskuje wybrańcom.

  Proszę napisać w prost że:
  - Janina Woytas miesięcznie daje mi na NE tyle i tyle kasy więc wara od niego nawet jak pisze debilizmy, hurtowo prewencyjnie banuje i bezczelnie wcina się w tematy nawet tych których sam zbanował u siebie. JEST NIETYKALNY !!!
  I wtedy będzie nadal chamsko ale przynajmniej bardziej transparentnie. Jak mówi "klasyfiliks" "oczywista oczywistość"

  To na tyle.
  Generalnie Pana wiarygodność jak wcześniej wspomniałem w skali do 10-ciu wynosi MINUS 9.
  Więc szkoda czasu na zbędna polemikę.
 • @Ryszard Opara 22:19:42
  "A tak dla statystyk i zupełnie na marginesie.

  Pan Mind Service napisał 189 postów w NE - miał 62 098 odsłon oraz 2483 komentarze. (328 odsłon średnio na każdy post).

  Ja napisałem 142 posty w NE i miałem 608 300 odsłon oraz 887 koment (średnio 4283 odsłony na każdy post).

  Nie będę wspominał jakości postów, bo to kwestia subiektywnej oceny.
  Ale kogo ludzie bardziej czytają? Ja mam 13 razy więcej odsłon niż MS.
  A więc kto ma większą oglądalność? Kto tak naprawdę buduje NE.?"

  1)
  NE zbudowali BLOGERZY NE i STARA REDAKCJA a nie Pan.
  Nie ma poza Panem i Pana "wspólnikami" nikogo kto mocniej przyczynił się to totalnej rozpieduchy na tym portalu jaka tu nastąpiła.
  Od tamtej pory NE przyspiesza - tyle że w dół ku przepaści.

  2)
  Oglądalność i odsłony maja się kompletnie nijak do wartości tematów.
  Zresztą na ile cenię Pańskie widzi Pan po moim IP które kiedy ostatnio było zalogowane na którym Pana blogu? Kilka miesięcy temu - albo za dwa trzy Pana tematy wstecz.
  Więc wiem co piszę.

  3)
  Podaje i porównuje Pan statystyki wejść na blogi Swoje i Minda?
  Więc proszę przestać pisać pod swoim imieniem i nazwiskiem (nawet testowo) a wybrać anonimowo jakiś nick i pisać pod nim jako anonim a wtedy same proporcje niby niewiele się zmienią - tyle że zamienią się stronami.

  4)
  A czy to jest takie trudne do zrozumienia?
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:50:52
  "@trybeus 22:41:10
  Nie blogerów (ewidentne nadużycie) a takich palantów jak trybeus - to jednoznacznie wyjaśniłem."

  Przecież BUCU z CEPowni napisał wyraźnie:

  "...a mnie osobiście palantem..."

  Tak tym swoim debilnym CEPEM wywijasz że sam sobie przygłupie oko podbiłeś i nie widzisz co kto pisze.
 • @interesariusz z PL 10:46:45
  "@Ryszard Opara 22:19:42
  ciekawe, ile miałby Pan odsłon, gdyby pisał Pan anonimowo pod przykrywką i nie był preferowany przez administrację."

  Dokładnie.
  Pies z kulawą nogą by tam nie zajrzał.
  Nie wiem czy jakiś głupek z CEPem choć by tam zerknął - no chyba że ze śmiechu w wątek o chęci zostania PREZYDENTEM RP
  buaaaahaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaa
 • Nie jesteś głupi , ani nieostrożny lecz podstępny i w tym groźny.
  „Wyróżniłeś” mój komentarz zmieniając istotę słów ? Zawisza niebieski to krzykliwa atrapa zagrożenia , problem tkwi w pozorantach, a jak widzę z poparcia jakie uzyskałeś w gronie szczerych lecz nieuważnych katolików ta robota jest skuteczna.
  Dla jasności „rozumku na przeglądzie” ta treść, którą przytoczyłem niżej dotyczyła Twojego zadania, czy jak wolisz roli .W mojej ocenie na tym blogu mamy do czynienia z wyrafinowanym lecz paskudnym podstępem.

  TO BYŁO O TOBIE
  //////////////////////////////////////////////
  Wracając jednak do przedmiot tego Twojego wpisu.
  Uważam że „rozum w przeglądzie” wielokrotnie wykazał się dziwacznymi ciągotami prosyjonistycznymi , oraz proheretyckimi. Bardzo przypomina nową udoskonaloną wersję antymaterialnego . Tamta postać podobnie była długi czas prowadzona w otoczce prokatolickiej by po krótkiej metamorfozie uderzyć w plecy, podobnie prowokowała i mieniła się poszukiwaczem.
  //////////////////////////

  Dzisiaj bawisz się w zarządzanie klientami czy sterowanie „katolami” szydzisz z nas czy tylko się bawisz , śmiejesz , rozbrajasz jak „swojak”

  http://www.youtube.com/watch?v=5x4tFqJFX0k

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY